Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant/ka

referenční číslo: 590af317a5ad950d9f23f5d1 | aktuálnost: 04.07.2017

Technoprojekt, a.s.

Náplň práce:

  • Zpracování technické projektové dokumentace od studie až po realizační dokumentaci
  • Autorský dozor
  • Účast na kontrolních dnech projektů
  • Odborné posouzení dodaných podkladů ke zpracování zakázky
  • Úzká spolupráce s manažery projektu
  • Spolupráce s obchodním oddělením při tvorbě nabídky

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání technického nebo stavebního zaměření
  • Praxi s projektováním v AutoCAD 2D, technického kreslení
  • Výbornou prostorovou a plošnou představivost
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Aktivní a angažovaný přístup
  • Schopnost spolupracovat v týmu

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání na dobu neurčitou
  • Práci na zajímavých projektech
  • Pružnou pracovní dobu, stravenky, 22 dní dovolené
  • Nástup možný ihned
  • Možnost odborného růstu
  • Možnost doplnění vzdělání (PhD apod.)
  • Místo výkonu práce - Ostrava

Místo pracoviště: Havlíčkovo nábřeží 2728, Ostrava, 70200

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Profese: projektant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské