Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výroby, 1směnný provoz (6:00 do 14:25)

referenční číslo: 5909bc24babecf61496d8cf5 | aktuálnost: 22.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou komponentů do automobilů, hledáme vhodné uchazeče do kmenového stavu na pozice OPERÁTOR VÝROBY.

Náplň práce:
- kontrola kvality
- obsluha stroje, manipulace s lisem
- nové linky, sériová výroba několika různých dílů
- práce u strojů a lisu

Náplň práce

Požadujeme

- praxi ve výrobní společnosti (výhodou)
- spolehlivost, pracovitost, pečlivost
- odolnost vůči stresu
- 100% docházku

Nabízíme

nástup možný IHNED
- nástup do kmenového stavu
- stabilní zaměstnání v menší firmě (cca 15 pracovníků)- převážně český kolektiv - místo výkonu práce: PLZEŇ
- nástupní mzda 16.200Kč, po zaučení 18.000Kč
- příplatky dle platného zákoníku
- jednosměnný provoz
- stravenky 60Kč
- práce vhodná zejména pro muže
- pozice do kmenového stavu i nástup přes agenturu (možnost záloh, zprostředkování ubytovny)
- občerstvení zdarma (káva, čaj)
- práce na dobu určitou s možností prodloužení po roce
- dovolená 4 týdny (nařízená - týden v srpnu a mezi Vánočními svátky) +2 sick days

Místo pracoviště: Plzeň, 30100

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní