Typ nabídky

Minimální mzda

Referent controllingu (P4088)

referenční číslo: 5909833fbabecf07d30a7481 | aktuálnost: 21.09.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Denním chlebem budou rozbory nákladů, porovnávání reálných výsledků s předpokládanými, rozbory tržeb. Dále pravidelné měsíční a roční reporty a spolupráce s mateřskou zahraniční společností.

Požadujeme

Hledáme VŠ ekonomického směru, analytika, kterého baví práce s daty. Budete potřebovat aktivní angličtinu. Tu využijete denně jak v písemném tak telefonickém kontaktu. Pracuje se v MS Excelu (tady je vynikající znalost opravdu důležitá, pracuje se s velkými objemy dat) a SAPu, jeho znalost ale není podmínkou. Orientace v účetnictví a všeobecný přehled v oboru považujeme za samozřejmost.
Pro klienta hledáme kolegu do týmu, na kterého je spolehnutí, který je precizní a flexibilní.

Nabízíme

Stanete se součástí renomované zahraniční společnosti. Finanční ohodnocení bude závislé na Vašich zkušenostech a dovednostech. K tomu se nabízí pohyblivé složky ve formě prémií. Ty jsou závislé na výsledcích společnosti. Můžete získat další firemní benefity a zajímavé slevy na firemní výrobky. Nástup je možný podle Vás.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Ekonomika

Profese: finanční analytik, finanční controller, kontrolor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita