Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer plánování výroby

referenční číslo: 53FD67A1 | aktuálnost: 02.05.2017

flow-r

Flow-r je personální společnost 2.0 postavená na principech svobody a odpovědnosti s respektem ke všem lidem, s nimiž se potkáváme.

Náplň práce

Náplň práce

Vedení oddělení strategické a operativního plánování
Strategické řízení výrobních plánů ve střednědobém a dlouhodobém horizontu
Zavádění metodologie a procesů
Spoluúčast na plánování budoucích kapacit
Navrhování úprav kapacit jednotlivých úseků výroby
Komunikace a spolupráce s ostatními útvary uvnitř společnosti
Plánování výrobních kapacit
Analytické zpracování dat

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického směru
zkušenosti z plánování; strojírenská výroba výhodou
zkušenost z manažerské pozice
Znalost anglického jazyka (min. úroveň B1 – slovem i písmem)
PC znalosti – MS Office – Word, Excel
Znalost ERP systému
Schopnost analyticky myslet, tvorba strategií a asertivitu
Výborné komunikační a organizační dovednosti
ŘP sk. B – aktivní řidič

Mzda: 70 000 - 80 000 Kč

Místo pracoviště: Jihlava

Region: Kraj Vysočina

Obor: Management, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita