Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista online marketingu

referenční číslo: 59034375babecf64d73a3403 | aktuálnost: 14.06.2017

Alexandria, s. r. o.

Cestovní kancelář Alexandria hledá pracovníka/pracovnici na pozici SPECIALISTA ONLINE MARKETINGU.

Náplň práce

  • monitoring návštěv a konverzí webových stránek, Google Analytics, statistiky, rozbory, analýzy vč. návrhů na zlepšení a spolupráce na přípravě a vylepšení webových stránek vč. SEO optimalizace
  • plánování, příprava, správa, analýzy, vyhodnocování veškerých online marketingových aktivit,
  • příprava a tvorba podkladů pro online kampaní,
  • správa PPC kampaní,
  • remarketingové kampaně,
  • správa sociálních sítí,
  • další marketingové aktivity

Požadujeme

  • SŠ vzdělání,
  • kreativitu, analytické myšlení a vynikající komunikační schopnosti, samostatnost,
  • zkušenosti na obdobné pozici,
  • pokročilou znalost práce v Google Analytics a AdWords,
  • zkušenost s plánováním a správou kampaní
  • znalost sociálních sítí,
  • praktické znalosti SEO,
  • pokročilou znalost MS Excel,
  • znalost práce v graf. programech výhodou

Nabízíme

  • samostatnou a kreativní práci,
  • zázemí stabilní firmy fungující na trhu více než 25 let,
  • dobré platové ohodnocení,
  • příjemné pracovní prostředí,
  • pracoviště na centrále CK Alexandria v centru Prahy

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Marketing, reklama, public relations

Profese: specialista marketingu

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita