Typ nabídky

Minimální mzda

Směnový mistr ve výrobě (25.000 - 35.000 Kč)

referenční číslo: 29720 | aktuálnost: 02.12.2018

Jobs Contact

Náplň práce

Směna nesměna, výroba je třeba. Hledáme zkušené pracovníky v automotiv nebo strojírenství, kteří dokáží vést tým a předat své zkušenosti kolegům.

  • zajištění plnění výrobního plánu na svěřeném úseku
  • zajištění plynulého toku materiálu ve výrobním procesu
  • zajištění technologické kázně
  • organizace pracovišť a směn
  • vedení svěřeného týmu

Požadujeme

  • SŠ, technického zaměření výhodou
  • min. 2 roky praxe s vedením lidí
  • zkušenost se sledováním produktivity
  • znalost ISO9001, znalost KANBAN, 5S výhodou
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity - příspěvek na obědy, příspěvek na penzijní připojištění a další.
  • další firemní benefity
  • jazykové kurzy
  • profesní růst

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl, Strojírenství, Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita