Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér cad/cam

referenční číslo: 14393 | aktuálnost: 27.10.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti v oblasti konstrukce trakční techniky, nebo automotive? Ovládáte program Solidworks a rádi byste využívali ve své práci cizí jazyk? Zašlete nám Váš životopis!

Mezinárodní firma vyrábějící pro trakční techniku hledá vhodného kandidáta na pozici:

KONSTRUKTÉR CAD/CAM(40-50.000 Kč)

Náplň práce

  • Konstrukce opláštění skříní dle požadavků zákazníků
  • 3D modelování v programu Solidworks
  • Úprava stávajících výrobků dle nejnovějších trendů
  • Práce s technickou dokumentací

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Znalost programu Solidworks
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Dobré znalosti v oblasti strojní konstrukce

Nabízíme

  • Pružnou pracovní dobu
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Praha

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Strojírenství