Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér ve strojírenství (20.000 - 30.000 Kč)

referenční číslo: 29630 | aktuálnost: 25.04.2017

Jobs Contact

Náplň práce

Máte za sebou již nějakou praxi ve strojírenství a předpoklady na to být konstruktér? Umíte tvořit 3D výkresovou dokumentaci v SolidWorks a tato práce Vás baví? Hledáte si práci na Břeclavsku ve stabilní firmě, kde se můžete dále rozvíjet? Pak neváhejte, pošlete svůj životopis a přihlaste se tak a pozici "konstruktéra ve strojírenství"!

  • tvorba 3D modelů kovových dílů v programu SolidWorks
  • návrh konstrukčních řešení a dohled nad uvedením do výroby
  • spolupráce v týmu konstruktérů na nových projektech
  • spolupráce při tvorbě konstrukčních zlepšení
  • modifikace stávajících výkresů dle požadavků zákazníka

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • znalost AJ nebo NJ na alespoň mírně pokročilé úrovni
  • alespoň 3 roky praxe v oboru (strojírenství, výroba)
  • zkušenosti s tvorbou 3D konstrukční dokumentace
  • tvůrčí a technické myšlení, samostatnost, pečlivost a ochota učit se

Nabízíme

  • práce ve stabilní a ryze české společnosti
  • perspektivní a zajímavé zaměstnání
  • mzdové podmínky odpovídající znalostem a zkušenostem
  • příspěvek na stravování
  • kafeterie v areálu
  • výkon práce: Břeclavsko

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl, Strojírenství, Automobilový průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita