Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha VZV (19.000 - 21.000 Kč)

referenční číslo: 29628 | aktuálnost: 25.04.2017

Jobs Contact

Náplň práce

Máte průkaz na VZV nebo spíše co je důležitější, máte praxi s ním? Nevadí Vám pracovat na třísměnný provoz a hledáte si stabilní práci s pěkným výdělkem na Hodonínsku? Pak neváhejte a udělejte něco pro svoji kariéru a budoucnost! Stačí poslat životopis a třeba právě vy se stanete členem našeho týmu na pozici "obsluha VZV"!!!
- navážení a vyvážení výrobků a materiálu do skladu a ke strojům
- obsluha odstředivé linky na obrobně - dovezení obrobků do násypky a zpět
- práce v 5ti patrových skladech
- práce v 3 směnné provozu

Požadujeme

- praxe s obsluhou VZV
- průkaz na VZV (je možné si ho ve firmě obnovit)
- vhodné i pro ženy (s praxí na VZV)

Nabízíme

  • zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti
  • 25 dnů dovolené
  • nadstandartní příplatky za směny (nad rámec zákona)
  • čtvrtletní výkonnostní bonusy
  • firemní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • finanční bonus za beznemocnost
  • bonusy při životním jubileu

Mzda: 19 000 - 21 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl, Strojírenství, Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity