Typ nabídky

Minimální mzda

Technik prodeje ve strojírenství - SENIOR (30.000 - 40.000 Kč)

referenční číslo: 29608 | aktuálnost: 25.04.2017

Jobs Contact

Náplň práce

Mazák, odborník, přeborník, borec - no snad to není ještě konec. Pokud takovým člověkem jste a dokážete se nám postarat o zákazníky od cenové nabídky, poradit a navrhnout řešení zákazníkovi až po sestavení čerpadla a zadání jej do výroby, pak Vás na rukou nosit budem a nikdy Vám neřekneme sbohem. Zatím čekáme s rukama na myši, připraveni rozkliknout Vaše CV.

  • komunikace se zákazníky - doupřesnění objednávky, nabídka řešení
  • sestavení čerpadla na základě požadavků zákazníka
  • tvorba cenových nabídek, tvorba podkladů pro kalkulace a cenotvorbu vyráběného sortimentu čerpací techniky
  • komunikace s dodavateli
  • organizace a realizace zakázek
  • spolupráce s konstrukcí

Požadujeme

  • SŠ / VŠ - technického směru
  • zkušenost z obdobné pozice minimálně 1 rok
  • vyjednávací schopnosti, komunikativnost, silní technické myšlení
  • znalost práce s PC (Word a Excel užívatelsky)
  • práce v týmu - spolupráce s obchodně-technickými referenty, výrobním plánováním, konstrukcí
  • Aj - komunikativní úroveň

Nabízíme

  • prémie ke mzdě
  • Aj nebo Rj - kurz plně hrazený firmou, probíhá po pracovní době přímo ve firmě
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • 22 dnů dovolené
  • pracovní doba 7,5 hod. + 30 min pauza na oběd
  • sportovní akce, večírky

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita