Typ nabídky

Minimální mzda

Svářeč (23.000 - 30.000 Kč)

referenční číslo: 29453 | aktuálnost: 26.04.2017

Jobs Contact

Náplň práce

Hledáme šikovné svářeče (i absolventy), kteří dokáží zpracovat zakázku na základě výkresové dokumentace a technických postupů. Nečeká Vás žádná nuda ani stereotyp! Stabilní česká firma si svých zaměstnanců a jejich práce váží, proto Vám nabízí nejen měsíční mzdu, ale i další výhody.

  • svařování ocelových a plechových konstrukcí
  • realizace rozmanitých zakázek
  • výkon práce na základě technických dokumentů a výkresové dokumentace
  • výkon práce: Vyškov
  • práce na směny (ranní a odpolední)

Požadujeme

  • SOU strojní
  • platné svářečské oprávnění, minimálně ZK 135 1.1.
  • znalost výkresové dokumentace
  • ochota pracovat na dvousměnný provoz (ranní, odpolední)

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • mimořádné finanční příspěvky
  • závodní stravování nebo stravenky
  • permanentky do aquaparku Vyškov a zápasy Komety Brno
  • kompletní servis pracovních oděvů

Mzda: 23 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity