Typ nabídky

Minimální mzda

Java vývojář pro projekt inteligentních křižovatek

referenční číslo: 12920 | aktuálnost: 05.05.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete pracovat pro dynamickou mezinárodní společnost v oblasti IT? Máte dobrou znalost anglického jazyka? Umíte programovat v jazyku Java a máte zkušenosti s webovými aplikacemi?

Pokud ano, neváhejte poslat svůj životopis!

JAVA VÝVOJÁŘ PRO PROJEKT INTELIGENTNÍCH KŘIŽOVATEK

Náplň práce

  • Návrh a realizace řešení v jazyce Java
  • Spolupráce s testery
  • Rozvoj funkčních a technických specifikací
  • Spolupráce s ostatními vývojáři (i v zahraničí)
  • Občasné služební cesty do zahraničí

Požadujeme

  • SŠ/VŠ v oboru IT nebo relevantní zkušenost
  • Min. 1 rok komerční praxe s vývojem v Javě
  • Výhodou je znalost C++
  • Znalost anglického jazyka
  • Komunikativnost, flexibilitu

Nabízíme

  • Přátelský kolektiv a zajímavé projekty
  • Stravenky, občerstvení na pracovišti
  • Jazykové kurzy, odborné kurzy
  • Zajímavá a pestrá práce
  • Práci v příjemném pracovním prostředí
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 35 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj