Typ nabídky

Minimální mzda

F&B manager

referenční číslo: 58f751d3babecf47dd0ece55 | aktuálnost: 04.01.2018

Pinia Hotel & Resort Špindlerův Mlýn****

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn∗∗∗∗ se nachází v prostředí Krkonošského národního parku u Labské přehrady. Hotel má kapacitu 414 lůžek, dvě restaurace, bar a terasu. Nabízí také konferenční prostory a zejména kvalitní wellness služby.

F&B manager

Náplň práce

-vedení a koordinace úseku stravování

-reporting

-dohled nad hygienou a zpracováním odpadů

-odpovědnost za chod restaurací

-sestavování rozpisu směn pro pracovníky  F&B úseku

Požadujeme

-komunikativní osobnost s příjemným vystupováním a přirozenou autoritou,

-dobrou znalost NJ a AJ

-vstřícný přístup ke klientovi

-organizační schopnosti, pečlivost, samostatnost

-znalost hotelového systému Micros velkou výhodou.

Nabízíme

-ubytování zdarma

-stravování za zvýhodněnou cenu

-práce na bázi turnusů

-balíček zaměstnaneckých benefitů

-možnost kariérního postupu v rámci společnosti CPI Hotels, a.s.

-příjemné pracovní prostředí

V případě zájmu zašlete Váš motivační dopis se strukturovaným životopisem v českém jazyce na emailovou adresu:l.buresova@clarion-hotels.cz.. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás.
V případě, že do 3 týdnů neobdržíte od nás žádnou odpověď, nebyli jste zařazeni do výběrového řízení a veškeré Vámi zaslané informace a dokumenty budou skartovány.
Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat v něm uvedených a jejich dalšímu uchování v databázi naší společnosti. Vaše data budou použita pouze k účelům vyhledávání vhodných pracovních nabídek pro Vaši osobu. Poskytnutím těchto dat zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Místo pracoviště: Labská 111, Špindlerův Mlýn, 54351

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: F&B manager

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita