Typ nabídky

Minimální mzda

Mechanik elektro - jednosměnný provoz

referenční číslo: 14299 | aktuálnost: 03.11.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete pracovat v mezinárodní výrobní a vývojové společnosti, která si váží svých zaměstnanců? Zajímáte se o elektroniku a chcete mít při práci zodpovědnost za celý produkt od začátku až do konce? Chcete být svým pánem a začátek a konec pracovní doby si volit sám?

Pak neváhejte, chopte se této šance a zašlete mi svůj životopis!

Významná výrobní a vývojová společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici:

MECHANIK ELEKTRO - JEDNOSMĚNNÝ PROVOZ

Náplň práce

  • Montáž mechanických sestav
  • Testování mechanických sestav
  • Práce s technickou dokumentací
  • Práce v moderní a čisté výrobě

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Vyhlášku č. 50/78 Sb. §5 - nebo nárok na její dodělání
  • Manuální zručnost a technické myšlení
  • Anglický jazyk na základní až mírně pokročilé úrovni

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost profesního růstu
  • Vycestování do zahraničí v rámci pozice
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvky na sportovní aktivity
  • Kulturní akce
  • Moderní pracovní prostředí v příjemném kolektivu
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 25 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika