Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor CNC obráběcího centra

referenční číslo: 14267 | aktuálnost: 03.01.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Jste vyučen jako obráběč kovů, případně máte praxi v oblasti CNC obrábění? Znáte řídící systém Heidenhain a technickou dokumentaci? Jste manuálně zručný a chcete pracovat v prototypové dílně na zajímavých projektech pro automobilový průmysl? Zašlete nám Váš životopis! Společnost zabývající se vývojem komponentů pro automobilový průmysl, působící v okrese Jičín , hledá do svých řad, kandidáta na pozici OPERÁTOR CNC OBRÁBĚCÍHO CENTRA.

Náplň práce

* Práce na CNC obráběcích centrech * Obrábění dle technické dokumentace * Kontrola obrobků * Práce ve dvousměnném provozu (ranní a odpolední)

Požadujeme

  • SOU/SŠ – technického zaměření
  • Zkušenosti s CNC obráběním
  • Znalost systému Heidenhain – výhodou
  • Manuální zručnost a samostatnost

Nabízíme

  • Zázemí moderní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce je v okrese Jičín

Mzda: 26 000 - 29 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba