Typ nabídky

Minimální mzda

Mechanik šících strojů

referenční číslo: 14276 | aktuálnost: 26.08.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti s opravami, servisem a údržbou šicích strojů? Vyznáte se ve značkách PFAF, Dürkopp-Adler či JUKI? Jste manuálně zručný a baví Vás opravovat, seřizovat a montovat? Hledáme právě Vás! Česká výrobní společnost, která sídlí v okrese Svitavy, hledá do svých řad posilu na pozicI: MECHANIK ŠICÍCH STROJŮ

Náplň práce

* Servis šicích strojů * Pravidelná údržba strojů

Požadujeme

  • Výuční list
  • Praxi v servisu šicích strojů značek PFAF, Dürkopp-Adler či JUKI
  • Samostatnost, flexibilitu, šikovnost

Nabízíme

  • Možnost ubytování
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Práci na 1 směnu v místě sídla firmy
  • Místo výkonu práce: okres Svitavy

Mzda: 25 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Automobilový průmysl