Typ nabídky

Minimální mzda

Logistik specialista

referenční číslo: 14216 | aktuálnost: 19.04.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Chcete se dál rozvíjet a učit se novým věcem a dovednostem. Máte rádi různorodou práci a chcete se vzdělávat v anglickém jazyce? Pokud ano, hledáme právě Vás.

Náplň práce

* Denní komunikace se zahraničními partnery * Příprava objednávek a cenových nabídek * Zajištění a koordinace činností souvisejících s poskytováním komplexních služeb v oblasti přepravy * Příprava týdenních reportů

Požadujeme

  • SŠ vzdělání v oboru ekonomie logistika, VŠ výhodou
  • Praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • Pokročilou znalost anglického jazyka - denní komunikace
  • Znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • Znalost systému SAP výhodou

Nabízíme

  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Odborné školení
  • Zázemí silné expandující společnosti
  • Místo výkonu práce: Ústecký kraj
  • Možnost osobního růstu

Mzda: 28 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika