Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční analytik (25.000 - 35.000 Kč)

referenční číslo: 28530 | aktuálnost: 09.11.2018

Jobs Contact

Náplň práce

Česká, středně velká společnost, která se zabývá vývojem softwaru, hledá uchazeče na pozici "finanční analytik". Jestliže máte na obdobné pozici praxi a láká Vás práce v moderním prostředí mezi pohodovými lidmi, rádi Vás přivítáme jako nového kolegu!

  • vypracování pravidelných analýz a reportů
  • kooperace s účetním oddělením
  • příprava podkladů pro fakturaci
  • tvorba finančních plánů a hodnocení vývoje

Požadujeme

  • SŠ / VŠ ekonomické obory
  • praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok, nejlépe v soukromém sektoru
  • orientace ve finančním účetnictví
  • pokročilá znalost MS Office, hlavně Excel
  • analytické schopnosti, důslednost,svědomitost, pečlivost
  • organizační talent, smysl pro zodpovědnost
  • angličtina na komunikativní úrovni, minimálně B1

Nabízíme

  • moderní kanceláře blízko Brna
  • práce pro českou rostoucí a úspěšnou IT společnost
  • flexibilní pracovní doba
  • milí kolegové, neformální příjemné prostředí
  • zábavné chill out zóny
  • stravenky
  • mobilní telefon i pro soukromé účely + výhodné volání pro rodinu
  • odborná školení
  • slevy na sportovní vyžití, na rekreaci,..
  • občerstvení na pracovišti

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita