Typ nabídky

Minimální mzda

Příležitost pro absolventy stavební školy

referenční číslo: 14119 | aktuálnost: 29.06.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Vystudoval jste VŠ v oblasti stavebnictví? Ovládáte program AutoCAD a domluvíte se v anglickém jazyce? Chcete mít možnost rozvíjet své schopnosti ve výrobní společnosti? Nebojíte se komunikovat se zákazníky a vyznáte se v technické dokumentaci? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní výrobce staveních materiálů, působící v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad šikovného absolventa/absolventku stavební školy.

Náplň práce

* Komunikace s obchodníky a zákazníky * Technická konzultace a analýza u příslušných produktů * Příprava katalogů * Příprava podkladů a výkresů

Požadujeme

  • VŠ stavebního zaměření
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Znalost programu AutoCAD
  • Organizační schopnosti a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • Zázemí prestižní společnosti
  • Propracovaný systém školení
  • 5 týdnů dovolené
  • Mobilní telefon a notebook
  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji

Mzda: 26 000 - 29 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura