Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí skladového hospodářství

referenční číslo: 14111 | aktuálnost: 14.06.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Chcete mít smlouvu na dobu neurčitou? Láká Vás zázemí stabilní společnosti? Máte zkušenosti z logistiky? Pak je tato pozice určena právě Vám! Mezinárodní výrobní společnost právě hledá kandidáty na pozici VEDOUCÍ SKLADOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ

Náplň práce

* pravidelná komunikace s oddělením nákupu a oddělením údržby * sledování stavu skladových zásob, optimalizace jejich stavu * zajištění dostupnosti náhradních dílů v případě potřeby * komunikace s dodavateli * nastavování a stabilizace procesů v oblasti skladového hospodářství * kontrola docházky, kontrola dodržování standardů a předpisů

Požadujeme

  • znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni
  • středoškolské vzdělání
  • zkušenosti z oblasti logistiky/skladového hospodářství
  • zkušenost s nastavováním logistických procesů výhodou
  • dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • práci na plný úvazek se smlouvou na dobu neurčitou
  • příspěvek na dojíždění
  • docházkový bonus
  • příplatky za směnnost
  • místo výkonu práce: Rokycansko

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika