Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor plast. příslušenství – Kopřivnice - 22 000 Kč – nástup IHNED

referenční číslo: 58d52fbababecf07065f15e1 | aktuálnost: 06.01.2019

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta působícího v automobilovém průmyslu hledáme manuálně zručné, fyzicky zdatné ženy i muže na pozici Operátor výroby – montáž.

+ VOLNÉ VÍKENDY!

+ STRAVENKY!

NÁSTUP IHNED!

Popis pozice

Nabízíme:

  • Průměrná základní nástupní mzda od 19 505 Kč do 20 329 Kč + příplatky + prémie
  • Mimořádný příplatek za víkendový přesčas – 500 Kč za směnu
  • Zázemí prosperující společnosti – stabilní práce na HPP
  • Zaškolení
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Volné víkendy
  • 3směnný provoz

Náplň práce:

  • Montáž plastových dílů

Požadujeme:
- Praxe ve výrobní společnosti výhodou
- Manuální zručnost
- Fyzickou zdatnost
- Pečlivost a samostatnost
- Spolehlivost, dochvilnost

Místo pracoviště: Kopřivnice

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu tereza.navrkalova@adecco.com.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Mzda: 19 505 - 22 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Spálená 10, Praha 1, 11000

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Profese: dělník, dělník ve výrobě, operátor výroby, pomocný dělník, výrobní operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní