Typ nabídky

Minimální mzda

SAP konzultant/ka s AJ - Junior (50.000 - 65.000 Kč)

referenční číslo: 27530 | aktuálnost: 22.03.2017

Jobs Contact

Náplň práce

Hledáte mladý, přátelský kolektiv a zajímavou různorodou práci na projektech v ČR i v zahraničí? Nejsou Vám úplně cizí finanční procesy a účetnictví? Máte praktickou zkušenost se SAPem a k tomu se domluvíte anglicky? Pak jste právě ten, koho hledáme!

  • metodická a konzultační činnost v oblasti SAP
  • podpora provozu, řešení incidentů
  • realizace SAP projektů v ČR i v zahraničí
  • poskytování podpory koncovým uživatelům

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru
  • bezproblémová komunikace v angličtině
  • ŘP skupiny B
  • časová flexibilita, ochota cestovat, zákaznický přístup
  • výhodou znalost modulů SAP FI/MM/CO (i na pozici Key User)
  • schopnost pracovat samostatně

Nabízíme

  • automobil i pro soukromé účely
  • notebook, mobilní telefon
  • možnost Home Office
  • firemní akce, dovolená
  • vzdělávací kurzy, školení

Mzda: 50 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů, Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita