Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér ve strojírenství - Senior (35.000 - 45.000 Kč)

referenční číslo: 27439 | aktuálnost: 09.05.2017

Jobs Contact

Náplň práce

Máte znalosti v 3D programech? Umíte anglicky nebo Německy? Chcete pracovat na zajímavých projektech? Mezinárodní společnost, dodávající strojní zařízení významným zahraničním i tuzemským zákazníkům, hledá konstruktéra do svých řad.

  • Návrhy konstrukcí strojních zařízení
  • Příprava výrobní dokumentace
  • Spolupráce na projektech
  • Komunikace se zákazníky
  • Sledování rozpracovanosti zakázek
  • Příprava technické dokumentace k výrobním zařízením
  • Další administrativní práce související s pozicí

Požadujeme

  • SŠ/VŠ strojírenství
  • Znalost práce v konstručních 3D programech
  • Praxe v oboru 2 roky
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • Řidičský průkaz sk. B
  • místo výkonu práce - Jihlava

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Moderní prostředí stabilní a rozvíjející se společnosti s nadnárodní působností
  • Práci na mezinárodních projektech
  • Odborný profesní rozvoj a růst
  • Vysokou míru seberealizace
  • Další zaměstnanecké benefity – dotované stravování, zdravotní dovolená, slevy na výrobky
  • nástupní bonus 10.000,-

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina, Praha

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita