Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista zákaznického servisu - příchozí linka

referenční číslo: 58c977c0a5ad957d485e110e | aktuálnost: 25.12.2018

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

- vyřizování požadavků zákazníků (příchozí hovory)
- péče o zákazníky, prodej
- hledat příležitosti ke zlepšení věrnosti a spokojenosti zákazníků
- lehká administrativa, zadávání požadavků do počítače
- práce vhodná pro muže, ženy, absolventy

Požadujeme

- spolehlivost
- pečlivost
- soutěživost i týmového ducha
- ochotu učit se novým věcem
- dobré komunikační dovednosti
- odolnost vůči stresu
- časovou flexibilitu
- uživatelskou znalost práce na PC

Nabízíme

- práce na hlavní pracovní poměr
- zaměstnanecký trénink a školení
- telefon i k osobnímu užití
- sim karta s neomezeným tarifem a 15 gb internet
- stravenky 105 kč
- 5 týdnů dovolené
- 2 dny sick days
- příležitost ke kariérnímu růstu
- příjemné a přátelské pracovní prostředí
- fixní měsíční výdělek: 14 000 Kč + bonus 9 000 kč
- za doporučení kandidáta 15 000 kč
- nástup možný 1 den následujícího měsíce
- směny pouze ranní/odpolední
- možnost zkráceného úvazku
- spoustu dalších benefitů

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Spálená 10, Praha 1, 11000

Region: Ústecký kraj

Obor: Telekomunikace

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Mobilní telefon, Možnost si napracovat hodiny, Občerstvení na pracovišti, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi, Studenty