Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodně technický zástupce - Moravskoslezský kraj

referenční číslo: 58c7faf9a5ad9513085c31a9 | aktuálnost: 14.11.2017

HF servis s.r.o.

Popis pozice a náplň práce:

Podnikejte s námi!

Příležitost pro podnikavé a pracovité obchodníky, kterým chybí kapitál pro start do podnikání.

Jediné, co potřebujete, je chuť do práce.

Hledáme obchodní zástupce pro regiony:
- Moravskoslezský kraj

Preferujeme uchazeče z těchto oblastí:
Ostrava, Karviná a okolí

<b>Náplň práce:</b>
- jednání s klíčovými zákazníky

- vyhledávání nových zákazníků

- řízení obchodní činnosti, prezentace, analýza trhu

- zajišťování poprodejního servisu

- poradenská činnost

Požadujeme:

- ukončené SŠ nebo VŠ technického směru

- zkušenosti v oblasti obchodu (výhodou je praxe v oblasti prodeje portfolia firmy: www.hfservis.cz)

- schopnost komunikace

- samostatnost, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení, flexibilita

- řidičský průkaz sk. B, auto

- živnostenský list

Nabízíme:

- finanční podpora v prvních měsících začátku spolupráce

- <b>předání stávajících zákazníků z přiděleného regionu</b> - fungující partnerství z minulých let

- vstupní obchodně-technické školení

- stálý rozvoj odborných a prodejních znalostí

- perspektivní práce v úspěšné firmě se špičkovými výrobky

- možnost kariérního růstu

- možnost realizace

- vysoké platové ohodnocení díky zajímavé výši provize

- asistence techniků a manažera prodeje dle potřeby

- zázemí firmy s dlouholetou tradicí na trhu

Místo pracoviště: 25, Plešnice, 33033

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: account manager, key account manager, obchodní zástupce, obchodník

Pracovní poměr: Kontrakt

Minimální požadované vzdělání: Maturita