Typ nabídky

Minimální mzda

Podpora obchodu v automotive

referenční číslo: 14009 | aktuálnost: 11.10.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte velmi dobré komunikační dovednosti a zkušenosti s vedením obchodního jednání? Ovládáte anglický a německý jazyk? Vyznáte se v automotive? Lákají Vás zahraniční pracovní cesty? Jste týmový hráč a chcete se stát součástí prestižní mezinárodní společnosti?
Zašlete nám Váš životopis!
Mezinárodní společnost, působící v oblasti automotive ve Středočeském kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici PODPORA OBCHODU V AUTOMOTIVE.

Náplň práce

  • Účast na obchodních jednání
  • Sledování vývoje cen během série
  • Kontrola požadavků zákazníků
  • Spoluúčast v rámci akvizičních projektů
  • Vyjednávání s obchodními partnery

Požadujeme

Pra* SŠ/VŠ technického nebo ekonomického zaměření

  • Velmi dobrou znalost anglického a německého jazyka
  • Orientaci v automotive a mezinárodním prostředí
  • Schopnost vést obchodní jednání
  • Organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme

  • Zázemí moderní společnosti
  • Výkonnostní odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce je ve Středočeském kraji

Mzda: 55 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup