Typ nabídky

Minimální mzda

Vývojář autoelektroniky junior

referenční číslo: 14015 | aktuálnost: 07.01.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Dokončuješ právě vysokou školu nejlépe v oboru elektro? Miluješ auta a chceš do nich vyvíjet novinky a následně je i vyzkoušet? Chceš pracovat pro firmu, která Ti dá šanci se realizovat? Pak jsi právě TY tím pravým!

Už pár let vyvíjíme elektroniku do automobilů kousek od Prahy, a jestli chceš tvořit budoucnost aut, můžeš dostat šanci. Jedná se o pozici:

VÝVOJÁŘ AUTOELEKTRONIKY JUNIOR (30-35.000,- Kč)

Náplň práce

  • Budeš vyvíjet úplně nové řídící jednotky
  • Denně spolupracovat s našimi profíky ve firmě
  • Mluvit s našimi zahraničními dodavateli
  • Svoje novinky budeš testovat
  • Když budeš skvělý, nastavíš trendy v automobilovém průmyslu
  • Budeš se podílet na stavbě prototypů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe v oblasti elektroniky/dopravních systémů
  • Angličtina nebo němčina - mírně pokročilý
  • Zájem o vývoj systémů
  • Samostatnost, zapálenost a kreativitu
  • Ochotu cestovat i mimo ČR

Nabízíme

  • Práci, kde zhmotníš svoje nápady
  • Kariérní i osobní růst
  • Možnost potrénovat cizí jazyk v praxi
  • Špičkovou techniku
  • 5 týdnů dovolené
  • Zázemí prosperující nadnárodní společnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • Nástup: ihned
  • Místo výkonu práce: Praha nebo Mladá Boleslav

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství