Typ nabídky

Minimální mzda

PL4038: Projektový manažer

referenční číslo: 58c02870a5ad9504ff2c2780 | aktuálnost: 01.06.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Koordinace projektů a jejich zavádění od fáze RFQ, plánování a řízení činností,
vytváření projektové strategie;
budování a zajišťování vazeb mezi vývojovým střediskem a továrnou,
vedení členů projektového týmu, sledování a předávání změn designu v průběhu zavádění nového produktu;
příprava Quote Management procesu a rozesílání poptávek oddělením prodeje;
komunikace se zahraničními vývojovými kancelářemi, zejména v Japonsku a USA;
kontaktní osoba pro jednání se zákazníkem v případě potřeby;
úzká spolupráce s odděleními prodeje
správa rozpočtů projektu; podávání hlášení vrcholovému managementu

Požadujeme

VŠ/ SŠ technického zaměření, plynulá AJ (každodenní používání),
zkušenosti s řízením projektů, finanční znalosti,
velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti,
dobré organizační schopnosti a vysoké osobní nasazení,
vysoká adaptabilita, zaměření na cíl a odolnost vůči stresu;
řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Zázemí stabilní nadnárodní společnosti,
možnost zapojit se do vývoje stále sofistikovanějších produktů,
práci v přátelském mezinárodním kolektivu,
aktivní využití AJ,
5 týdnů dovolené,
systém benefitů - kafeterie, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění....
částečně dotované stravování

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: blízké okolí, Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Profese: elektroinženýr, manažer zakázky/výroby, procesní inženýr, strojní inženýr

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Kafetérie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování