Typ nabídky

Minimální mzda

Analytik - programátor

referenční číslo: 58c02693a5ad950d704111b4 | aktuálnost: 07.05.2017

Český úřad zeměměřický a katastrální

Předseda Českého úřadu zeměměřického a katastrálního jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“), vyhlašuje výběrové řízení na služební místo analytik - programátor (13. platová třída) v oboru služby „36. Informační a komunikační technologie“.

Náplň práce

  • zejména vývoj (SQL, PL/SQL) a údržba Publikační databáze (primární zdroj pro poskytování grafických dat z ISKN a RÚIAN, součástí Publikační databáze jsou také grafická data uložená v Oracle Spatial),
  • vytváření speciálních výstupů a sestav (ve formátech CSV, XML, atd.) z informačních systémů ve správě ČÚZK (zejména ISKN, ISÚI a RÚIAN) s využitím SQL dotazů
    (a  také PL/SQL) do databáze Oracle,
  • provádění analýz a kontrol dat v Informačním systému katastru nemovitostí (ISKN), Informačním systému územní identifikace (ISÚI) a Registru územní identifikace, adres a nemovitostí (RÚIAN),
  • vytváření kontrolních a testovacích programů v programovacím jazyce Java.

Požadujeme

POZOR: žádost je nutné podat v souladu se zákonem o státní službě a to nejpozději do 31. března 2017.

POSTUP A PŘÍLOHY ŽÁDOSTI JSOU UMÍSTĚNY NA ÚŘEDNÍ DESCE ČÚZK A V SEKCI VOLNÁ MÍSTA pod názvem:

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - Analytik-programátor

Související dokumenty

Jsou uloženy na konci "Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo Analytik - programátor".

Odměňování se řídí zákonem o státní službě a NV č. 304/2014 Sb., a dosaženou praxí uchazeče

Místo pracoviště: Pod sídlištěm 1800/9, Praha 8, 18200

Region: Praha

Obor: IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů, Státní, veřejná správa

Profese: IT analytik, programátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost studijního volna, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zdravotní volno/sickday