Typ nabídky

Minimální mzda

Hlavní účetní

referenční číslo: 13929 | aktuálnost: 26.10.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zkušená/ý účetní? Máte zkušenosti se zpracováním kompletního účetnictví pro výrobní společnost? A Zkušenosti s vedením menší účtárny?

Potom nám zašlete svůj životopis ještě dnes!

Tradiční výrobní společnost hledá zkušené kandidáty na pozici:

HLAVNÍ ÚČETNÍ

Náplň práce

  • Vedení kompletní účetní agendy
  • Účtování skladů, majetku a mezd
  • Zpracování měsíčních a ročních závěrek
  • Zpracování daňových přiznání
  • Komunikace s úřady
  • Spolupráce s daňovým poradcem

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru
  • Zkušenosti se zpracováním účetnictví ve výrobním závodě
  • Angličtinu na velmi dobré úrovni - pravidelná komunikace se zahraničím
  • Znalost účetních standardů a příslušných zákonů
  • Zkušnosti s konsolidací výhodou
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme

  • Zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • Pravidelné prémie dle výsledků společnosti
  • Příspěvek na stravování - stravenky
  • Příspěvky na životní pojištění
  • Odborné vzdělávání a jazykové kurzy
  • Zvýhodněné ceny na firemní produkty
  • Místo výkonu práce: oblast Praha - západ

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Ekonomika