Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí údržby (P4029)

referenční číslo: 58b3d878babecf245f670d31 | aktuálnost: 03.04.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

řídí a zodpovídá za oddělení údržby (strojní, elektro, energetika, TPM), plánuje údržbu, opravy a investice v rámci své působnosti, koordinuje činnosti v rámci TMP, stanovuje postupy oprav a preventivních prohlídek, rozhoduje o postupu při vykonávání složitějších oprav, vede tým podřízených zaměstnanců (evidence docházky, hodnocení, zaškolování zaměstnanců, stanovování rozvojových cílů apod.), zodpovídá za efektivní využívání strojů, materiálu a personálních zdrojů, v případě problémů zodpovídá za identifikaci příčin a jejich odstranění, účastní se procesních a systémových auditů, zpracovává hlášení a reporty za svěřenou oblast, spolupracuje na zlepšování, zrychlování a přestavbách v rámci výrobních procesů

Požadujeme

M/Ž, min. SŠ zaměření elektro, strojní apod., základní znalost AJ/NJ, praxe v automotive 3 roky, min. 1 rok na vedoucí pozici - PODMÍNKOU, komunikační a organizační schopnosti, uživatelská znalost práce na PC (MS Office, SAP výhodou), technické myšlení, ochota učit se

Nabízíme

široká škála zaměstnaneckých výhod (pololetní odměny, týden dovolené navíc, bonusy, dotované stravování, kultura a mnoho dalších výhod), možnost získat zkušenosti, zázemí a stabilitu u jendoho z hlavních dodavatelů plastových dílů pro automobilový průmysl, prostor pro další osobní a profesní rozvoj

Místo pracoviště: okres, Nymburk,

Region: Středočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Profese: elektrotechnik, technik, technik ve strojírenství, technik údržby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Vzdělávací kurzy, školení