Typ nabídky

Minimální mzda

Asistent/ka prodeje bushman jihlava – poloviční pracovní úvazek

referenční číslo: 13867 | aktuálnost: 23.09.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte rádi outdoorovou módu? Jste komunikativní a rádi se učíte novým věcem? Víte, jak se chovat k zákazníkovi?

Pokud je vaše odpověď ano, pak hledáme právě Vás!

ASISTENT/KA PRODEJE BUSHMAN JIHLAVA – POLOVIČNÍ PRACOVNÍ ÚVAZEK

Náplň práce

  • Prezentace a prodej zboží ze sortimentu Bushman.
  • Poskytování poradenské služby zákazníkům.
  • Komunikace a udržování vztahů se zákazníky.
  • Vytváření příjemné atmosfery na prodejně.

Požadujeme

  • Příjemné vystupování a reprezentativní vzhled.
  • Orientace na trhu s módou.
  • Praxe na obdobné pozici podmínkou.
  • Cit pro značku.
  • Komunikační schopnosti.
  • Orientace na zákazníka a jeho výsledek.
  • Motivaci a chuť učit se.
  • Časovou flexibilitu.
  • Spolehlivost, otevřenost, kreativitu.

Nabízíme

  • Zajímavou práci s ryze českou značkou Bushman.
  • Práce v atraktivním prostředí nákupního centra.
  • Školení v oblasti technik prodeje a znalosti produktu.
  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • V případě, že vás naše nabídka zaujala, pošlete, prosím, své CV na adresu absolon@cz.bushmanwear.com, nebo volejte na telefon 725 156 677.

Region: Kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup