Typ nabídky

Minimální mzda

Nákupčí - automotive

referenční číslo: 13837 | aktuálnost: 20.03.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Pracujete jako nákupčí v automotive segmentu a toužíte po změně? V tom případě pro Vás máme velmi zajímavou nabídku: Mezinárodní výrobní společnost působící v automotive hledá posilu na pozici: NÁKUPČÍ - AUTOMOTIVE (až 40 000,- Kč)

Náplň práce

* nákupní agenda - spotřební materiál * vyhledávání dodavatelů, komunikace s nimi * optimalizace dodavatelského portfolia * spolupráce s centrálou společnosti * administrativa

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • středně pokročilou znalost anglického nebo německého jazyka
  • praxi na obdobné pozici
  • znalost práce v MS Office (SAP výhodou)
  • přátelskou osobnost, pracovitost

Nabízíme

  • adekvátní finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvky na dojíždění a penzijní pojištění

* smlouvu na dobu neurčitou
* místo výkonu práce: západně od Rakovníka

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup