Typ nabídky

Minimální mzda

Vývojový inženýr

referenční číslo: 13840 | aktuálnost: 15.09.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Jste vysokoškolák s vystudovaným oborem chemie/elektro? Máte praxi v oblasti Research and Development a s vedením projektů? Domluvíte se bez problémů anglicky a chcete být v týmu úspěšné nadnárodní společnosti? Pak pozice VÝVOJOVÝ INŽENÝR na pomezí Jihomoravského kraje a Vysočiny čeká právě na Vás! Stabilní výrobní společnost s nadnárodní působnosti hledá do svého týmu kandidáty na pozici: VÝVOJOVÝ INŽENÝR (50-65.000,- Kč)

Náplň práce

* vedení projektů v oblasti vývoje produktu * zadávání technických požadavků do výroby * odsouhlasení cenových nabídek, designu * kooperace se zahraničím a napříč společností * reporting managementu společnosti

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (chemie, elektro)
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • znalost řízení projektů
  • zkušenosti s plasty velkou výhodou

Nabízíme

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • závodní stravování, kafeterie
  • další odborné a jazykové vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: pomezí Jihomoravského kraje a Vysočiny

Mzda: 50 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Věda a výzkum, Strojírenství