Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník/ce oddělení územního rozhodování odboru výstavby.

referenční číslo: ABABC38C | aktuálnost: 04.09.2019

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 2 - Úřad MČ Praha 2

Městská část Praha 2 vyhlašuje výběrové řízení na volnou pracovní pozici pracovník/ce odboru výstavby.

Náplň práce

Městská část Praha 2 vyhlašuje výběrové řízení na volnou pozici pracovník/ce oddělení územního rozhodování odboru výstavby. Podrobnosti o volné pracovní pozici a přihláška k výběrovému řízení jsou zveřejněny na úřední desce Úřadu městské části Praha 2 a na www.praha2.cz - volná místa.
K výběrovému řízení je třeba podat přihlášku s požadovanými doklady do 30.8.2019.

Požadujeme

Znalost zákona č. 183/2006 Sb. o územním plánování a stavebním řádu a zákona č.500/2004 Sb. správní řád a právních předpisů souvisejících výhodou. VŠ stavebního nebo architektonického směru, praxe v oboru je výhodou. Výkon činnosti na stavebním úřadu vítán. Nabídky prosím nezasílejte prostřednictvím elektronické pošty. Místo je vhodné pro absolventy k získání praxe.

Nabízíme

Zařazení v platové třídě 10, dle praxe a vzdělání, osobní příplatek. Pracovní poměr na dobu neurčitou, stravenky, zaměstnanecké benefity, 4 dny zdravotního volna, příspěvek na dopravu, penzijní připojištění. Předpokládaný vznik pracovního poměru ihned nebo dle dohody.

Místo pracoviště: Nám. Míru 20/600, Praha 2, 12039

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: technickoadministrativní pracovník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Mobilní telefon, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday

Vhodné pro: Absolventy, OZP - s docházením