Typ nabídky

Minimální mzda

Technický montér se základy aj/nj (22.000 - 27.000 Kč)

referenční číslo: 25423 | aktuálnost: 20.02.2017

Jobs Contact

Náplň práce

Hledáme dlouhodobou spolupráci s šikovným, manuálně zručným člověkem se zkušenostmi v technickém oboru. Pokud jím jste, čtete správně! Společnost oslovila především Ameriku a Asii, osloví i Vás? Práce obsahuje montáž testovacích zařízení do automobilového průmyslu. Stanete se právě Vy tím nejdůležitějším článkem v našem týmu?
• montáž (mechanická) testovacích zařízení dle výkresové dokumentace
• čtení z výkresové dokumentace
• dodržování pracovních postupů společnosti
• plnění montážních norem
• komunikace s kolegy v cizím jazyce
• absolvování školení v Německé pobočce
• montážní výjezdy do Německa

Požadujeme

• SOU technického nebo strojního směru – výhodou
• zkušenosti z dělnické/montérské profese podmínkou
• jeřábnický a vazačský průkaz výhodou
• dobrá orientace ve výkresové orientaci
• manuální zručnost a preciznost
• flexibilita z důvodu častých výjezdů do zahraničí
• ochota cestovat – školení, výpomoc v německé pobočce
• NJ/AJ na komunikativní úrovni, je třeba porozumět pokynům vedoucího a obsahu školení

Nabízíme

• motivující mzdové podmínky (bonusy a diety ze zahraničních cest)
• 5 týdnů dovolené
• možnost profesního a odborného růstu
• možnost dalšího vzdělávání
• jednosměrný provoz od 7 – 15.30
• práci na HPP
• příspěvek na stravování ve výši 55%
• moderní pracovní prostředí
• zázemí silné mezinárodní společnosti

Mzda: 22 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl, Strojírenství, Automobilový průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity