Typ nabídky

Minimální mzda

Senior technik elektro

referenční číslo: 13722 | aktuálnost: 16.01.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Vystudoval jste SOU/SŠ se zaměřením na elektro a máte platnou Vyhlášku č. 50/1978 Sb., min. §5? Jste odborníkem na opravy a údržbu elektrotechnických strojů a výrobních linek? Chcete začít pracovat ve společnosti, která si váží svých zaměstnanců a nabízí zajímavé benefity? Zvládáte směnný provoz?

Zašlete nám svůj životopis a začněte pracovat pro mezinárodní společnost jako SENIOR TECHNIK ELEKTRO!

Náplň práce

  • Opravy a údržba elektrotechnických strojů
  • Poskytování technické podpory
  • Vytváření technické dokumentace
  • Analyzování důvodů poruch na strojích
  • Podávání návrhů nápravných opatření

Požadujeme

  • Vzdělání v oboru elektro
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb., min. §5
  • Praxi v elektro údržbě
  • Znalost technologií v oblasti elektroniky
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Možnost profesního i finančního růstu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Příjemný pracovní kolektiv a prostředí
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika