Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač CNC (18.000 - 25.000 Kč)

referenční číslo: 24727 | aktuálnost: 13.02.2017

Jobs Contact

Náplň práce

Hledáme pro obsluhu CNC soustruhu seřizovače do lokality Rosice. Možnost dalšího vdělávání a kariérního růstu.
Zajímavá práce v moderním pracovním prostředí se zaškolením. Závodní stravování nebo stravenky, kromě základní mzdy i prémie a plat navíc, týden dovolené navíc a smlouva na dobu neurčitou.

  • obsluha a seřízení CNC soustruhu
  • provádění měření

Požadujeme

  • vzdělání - technické
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • zkušenost s CNC výhodou
  • ochota práce ve směnném provozu

Nabízíme

  • práci v moderní společnosti
  • zaučení a další vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • 2 x ročně fixní bonus
  • Rosice a okolí

Mzda: 18 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina

Obor: Výroba, průmysl, Média, polygrafie, Strojírenství, Kvalita, kontrola jakosti, Automobilový průmysl, Zemědělství, lesnictví, Řemesla, výroba, Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity