Typ nabídky

Minimální mzda

Credit Controller (H4011)

referenční číslo: 589c4f34babecf03505bfbae | aktuálnost: 02.06.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

• práce v mezinárodním týmu
• kontrola plateb a sledování pohledávek
• vyhodnocení rizik a rozhodování o možnosti poskytnutí úvěru zákazníkovi
• zpracování reportingů
• spolupráce s dalšími odděleními a extermíni společnostmi

Požadujeme

SŠ/VŠ ekonomického směru, středně pokročilá znalost RJ (min. na úrovni B1 - B2) + znalost AJ (úroveň A2 - komunikace v rámci společnosti), praxe v oboru, dobrá znalost práce na PC

Nabízíme

• práce v úspěšné výrobní nadnárodní společnosti
• finanční ohodnocení dle zkušeností
• odborná školení a možnost dalšího vzdělávání
• 5 týdnů dovolené
• další benefity zaměstnaneckého programu firmy (sportovní aktivity, welness, aj.)
• příspěvek na stravování
• výrazná sleva na firemní produkty

Požadované jazykové znalosti

Ruský
Anglický
Český

Místo pracoviště: Hradec Králové,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Ekonomika

Profese: samostatná účetní, týmová účetní, účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby