Typ nabídky

Minimální mzda

IT support (H4009)

referenční číslo: 589c4938a5ad952e4f341ad1 | aktuálnost: 21.03.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

správa serverů, zajištění migrace a zálohování dat, provádění evidence IT majetku, instalace a konfigurace síťových prvků...

Požadujeme

SŠ/VŠ se zaměřením na IT; praxe velkou výhodou, ale vhodné i pro absolventa; aktivní znalost AJ (min. na úrovni B2);
výborná znalost desktopových OS (MS Windows, MS produkty); pokročilá znalost MS Windows Server, MS Exchange (Active Directory, Vmware, Symantec produkty); pokročilá znalost TCP/IP sítí (HW i SW)znalost PC/server hardware; znalost PC/server hardware; přehled o současných IT trendech a zájem o nové produkty.

Nabízíme

• práce v úspěšné nadnárodní společnosti
• odborná školení a možnost dalšího vzdělávání
• finanční ohodnocení dle znalostí cca 25 - 28tis. Kč
• 5 týdnů dovolené
• další benefity zaměstnaneckého programu firmy

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 25 000 - 28 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hradec Králové,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Profese: servisní technik, správce aplikačního SW, správce operačních systémů a sítí, support IS

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy