Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér junior (H4008)

referenční číslo: 589c4819a5ad952b0e3310e2 | aktuálnost: 24.03.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

• zhotovování konstrukčních výkresů a kusovníků v Inventoru, jejich archivace ve Vaultu, tisk výkresů pro výrobu
• příprava CAD dat pro CNC programování výrobních strojů
• zhotovování a optimalizace LED prosvětlení nápisů a transparentů dle požadavků zákazníků
• kontrola úplnosti podkladů pro zhotovení výrobní dokumentace, případně jejich obstarání v Německu
• definice výrobních objednávek - kusovníky, pracovní plány
• na základě požadavků kontakt s vedoucími projektů a odpovědnými osobami v Německu
• cenové kalkulace na základě stávajích kalkulačních procesů
• podpora při zhotovování grafických podkladů pro stavební povolení

Požadujeme

SŠ/VŠ technikého směru, vhodné pro absolventy bez praxe, základní znalost práce: AutoCAD Inventor (ochota absolvovat další vzdělávání); aktivní znalost NJ (popř. AJ) pro komunikaci s Německem

Nabízíme

práce ve stabilní společnosti, finanční ohodnocení dohodou, zajímavá a různorodá práce, nástup možný dohodou, kompletní zaškolení AutoCAD Inventor (cca roční intenzivní vzdělávání)

Požadované jazykové znalosti

Německý
Anglický

Místo pracoviště: Hradec Králové,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Profese: konstruktér, projektant, vývojový konstruktér

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy