Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr kvality - systém řízení kvality

referenční číslo: 13677 | aktuálnost: 28.02.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Máte alespoň 1 rok praxi v oblasti kvality? Jste tvořivý člověk s technickým vzděláním? Hovoříte anglickým jazykem a hledáte zaměstnání v mezinárodní společnosti? Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce

*Nastavení systému řízení kvality *Zajišťování zákaznických reklamací a komunikace se zákazníky *Příprava kontrolních plánů, auditů *Spolupráce na tvorbě katalogu vad

Požadujeme

  • Samostatnou komunikativní osobnost s praxí alespoň 1 rok v oblasti výrobní kvality
  • Znalost nástrojů kvality
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (denní komunikace)

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Dlouhodobou práci v uznávané mezinárodní společnosti
  • Příjemný kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • Řadu školení a profesní růst
  • Lokalita: Ústí nad Labem

Mzda: 38 000 - 43 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti