Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí oddělení automatizace s NJ

referenční číslo: 13672 | aktuálnost: 08.10.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte prokazatelné zkušenosti s vedením týmu? Zajímáte se o oblast automotive a procesy automatizace Vám nejsou cizí? Ovládáte německý jazyk a rádi byste ho využívali v rámci svého zaměstnání?

Pak hledáme právě VÁS!

Mezinárodní výrobní společnost obsazuje pozici:

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ AUTOMATIZACE S NJ

Náplň práce

  • koordinace oddělení automatizace
  • odpovědnost za chod oddělení a za chod automatizace
  • spolupráce s oddělením výroby
  • komunikace s projektovými manažery, zahraničím a v rámci společnosti
  • řízení rizik projektů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání - technický směr
  • zkušenosti s vedením týmu (práce na obdobné pozici)
  • zájem o automotive, znalost mechatroniky, automatizace
  • německý jazyk na středně pokročilé komunikativní úrovni
  • zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost

Nabízíme

  • příspěvky na stravování, vzdělávání
  • motivující balíček benefitů
  • denní využití cizího jazyka
  • kariérní růst
  • práci v mezinárodní společnosti
  • týden dovolené navíc
  • Místo výkonu práce: Okres Ústí nad Labem

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Strojírenství