Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr do kovovýroby s AJ (25.000 - 35.000 Kč)

referenční číslo: 15983 | aktuálnost: 09.03.2019

Jobs Contact

Náplň práce

Hledáme šikovného kolegu do výrobní haly úspěšné kovozpracující společnosti, který se nebojí vzít na sebe zodpovědnost v roli mistra. Domluvíte se anglicky, máte zkušenosti z výroby a vůdčí schopnosti? Pak můžete být součástí naší společnosti.

  • organizace chodu oddělení kovoobráběcí výroby
  • plánování směn a rozdělování práce
  • zajištění komunikace mezi zaměstnanci a vedením
  • zaškolování nováčků
  • zodpovědnost za dodržování BOZP
  • kontrola kvality a správnosti pracovních postupů,
  • reporty a jiná potřebná administrativa

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • znalost měřících technik, výrobních procesů a materiálů
  • znalost čtení technické dokumentace
  • znalost práce s měřícími a kontrolními přístroji
  • znalost práce na PC
  • znalost cizích jazyků, Aj, případně Nj
  • praxe ve strojírenství, kovovýroby, automotive
  • zkušenosti s vedením kolektivu výhodou

Nabízíme

  • práce na HPP na dobu neurčitou
  • bonusový systém odměn
  • stabilní zázemí prosperující společnosti
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dotované závodní stravování a občerstvení na pracovišti
  • firemní oděv a vybavení

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl, Strojírenství, Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita