Typ nabídky

Minimální mzda

Kontrolor kvality ve výrobě (25.000 - 35.000 Kč)

referenční číslo: 15741 | aktuálnost: 09.03.2019

Jobs Contact

Náplň práce

Máte technické vzdělání, zkušenosti z výroby a s kontrolou kvality při výrobním procesu? Jste pozorní a spolehliví? Podílejte se na strojírenské výrobě prosperující společnosti a získat tak stabilní a dobře placené místo.

  • vstupní, mezioperační a výstupní kontrola
  • kontrola materiálu, komponentů, pracovních postupů
  • správné balení, skladování a expedice výrobků
  • zodpovědnost za výsledný produkt
  • kontrola práce pracovního kolektivu a kontrola dodržování norem
  • vedení příslušné dokumentace

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ v oblasti strojírenství nebo elektrotechniky
  • zkušenosti z výroby, montáže
  • znalost výrobních materiálů a surovin
  • znalost výrobních postupů
  • orientace v technické dokumentaci
  • kurz První pomoci výhodou
  • znalost cizích jazyků výhodou

Nabízíme

  • HPP
  • motivující mzdové ohodnocení
  • osobní odměny a firemní celofiremní odměny
  • firemní akce a teambuildingy
  • občerstvení na pracovišti
  • dotované závodní stravování

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl, Stavebnictví, projekce, architektura, Reality

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita