Typ nabídky

Minimální mzda

Kalkulant zakázkové konstrukce (od 25.000 Kč)

referenční číslo: 4557 | aktuálnost: 09.03.2019

Jobs Contact

Náplň práce

Jste technicky založený člověk, který se vyzná v technické dokumentace a kalkulaci výrobních nákladů daného řešení? Máme pro Vás zajímavou pracovní nabídku na pozici " Kalkulant zakázkové konstrukce ".

  • Příprava technické dokumentace do podkladů pro výrobu
  • Kalkulace výrobních nákladů daného řešení pro obchodní oddělení
  • Předběžné kalkulace dle grafických návrhů
  • Kalkulace dle konstrukční dokumentace
  • Katalogizace nabídek/výrobků
  • Kontrola technické dokumentace a převod do výroby
  • Zpracování technologické potřeby materiálu
  • Předpis balení a balící postup, montážní návody aj.
  • Komunikuje s kolegy, zákazníky i dodavateli

Požadujeme

  • VŠ / SŠ technické zaměření (strojírenství)
  • Schopnost orientace v technické dokumentaci
  • Orientace v technologických postupech kovovýroby, dřevovýroby a plast.výroby
  • Dobrý komunikátor schopný pracovat také se zákazníkem
  • AJ + NJ výhodou
  • řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

  • zajímavé platové ohodnocení
  • možnost osobního a karierního rozvoje
  • závodní stravování
  • zázemí silné české společnosti
  • moderní technologická zařízení

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl, Služby, osobní služby, au-pair, Justice, právo, legislativa, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita