Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodník pro hygienicko-technické služby (od 35.000 Kč)

referenční číslo: 3064 | aktuálnost: 09.03.2019

Jobs Contact

Náplň práce

Máte obchodního ducha? Jste ambiciózní a chcete ovlivnit výši svého výdělku? Tak hledáme právě Vás! Hledáme šikovné kandidáty na pozici "Produktový specialista - hygienické prostředí" kteří mají zájem spolupracovat a podílet se na rozvíjení firmy a nebojí se aktivně zapojit do obchodování ve všech oblastech.

  • získávání nových zákazníků a péče o stávající zákazníky
  • vypracovávání cenových nabídek dle požadavků zákazníka
  • cestování: 3 - 4 dny v týdnu
  • odpovědnost za svěřené klienty a plnění plánu
  • Místo výkonu práce: ČR i SR (kancelář - okres Břeclav)

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání
  • AJ na komunikativní úrovni, schopnost vedení obchodního jednání
  • zkušenosti v oblasti prodeje hygienického sortimentu, pracovních a speciálních oděvů výhodou
  • preferujeme skutečné znalosti a chuť k práci
  • uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel )
  • flexibilitu, ochotu cestovat, schopnost učit se a zdokonalovat
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • motivující platební ohodnocení
  • obratové bonusy
  • práce na HPP
  • auto, notebook, telefon
  • zajímavá práce v prosperující firmě
  • možnost kariérního růstu

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Slovensko, Česká republika, Belgie, Bulharsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemí, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Velká Británie a Severní Irsko

Obor: Potravinářství a chemie, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie, Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita