Typ nabídky

Minimální mzda

účetní s AJ - praha

referenční číslo: 864 | aktuálnost: 23.06.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Stabilní společnost s 20 letou působností v oblasti klientského účetnictví hledá posilu na pozici:

ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU - PRAHA

Náplň práce

  • KLIENTSKÉ ÚČETNICTVÍ OD A-Z (podklady, DPH atd.)
  • Účetní a daňové poradenství klientům (převážně zahraniční klienti)
  • Komunikace s Finančními úřady a státní správou
  • Reporty svěřeným klientům a vedení společnosti

Požadujeme

  • Vzdělání SŠ/VŠ (ekonomický směr výhodou)
  • Praxi na pozici samostatné účetní nebo hlavní účetní
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni - pro komunikaci s klienty
  • PC znalosti- uživatelskou úroveň MS Office

Nabízíme

  • Uplatnění ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Pitný režim
  • Po zapracování možnost práce z domova
  • Účetní semináře a jazykové kurzy
  • Lokalita: Praha
  • Nástup: Ihned

Mzda: 23 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Ekonomika