Typ nabídky

Minimální mzda

Senior programátor – C

referenční číslo: 10943 | aktuálnost: 27.07.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Jste zkušený programátor a Vaší hlavní dovedností programování v jazyce C? Umíte pracovat v Linuxu a máte zkušenosti s vývojem pro embedded prostředí? Jste samostatný, ale zároveň Vás baví i práce v týmu? Dokážete komunikovat v anglickém jazyce? Pokud jsou odpovědi na otázky ano, pak hledáme právě Vás!

Náplň práce

Náplň práce: * Vývoj a údržba SW – komunikační zařízení pro průmysl * Spolupráce na návrhu a architektuře SW * Podílení se na mezinárodních projektech * Analýza a plánování projektů * Komunikace s týmovými kolegy

Požadujeme

Požadujeme:

  • Výbornou znalost programovacího jazyka C
  • Znalost práce s operačním systémem Linux
  • Orientaci v oblasti sítí a znalost skriptovacích jazyků
  • Znalost embedded prostředí
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme

Nabízíme:

  • Školení a certifikace
  • Možnost kariérního růstu
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Práci v dynamickém prostředí rozvíjející se společnosti
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj