Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní referent

referenční číslo: 12859 | aktuálnost: 24.03.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Jste komunikativní, flexibilní a ambiciózní? Domluvíte se německým jazykem a chcete být součástí týmu profesionálů, kterým na jejich práci záleží? Pak hledáme právě Vás! Výrobní společnost působící v oblasti stínící techniky hledá pracovníka na pozici: OBCHODNÍ REFERENT (okolo 25.000,- Kč)

Náplň práce

* Odpovědnost za oblast německy mluvících zemí * Vyřizování objednávek * Zpracování nabídek, kalkulací * Komunikace se zákazníky v německém jazyce * Spolupráce s dalšími odděleními společnosti

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Pokročilou znalost německého jazyka (slovem i písmem)
  • Zkušenosti z obdobné pozice výhodou (pozice je vhodná i pro absolventy)
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Pro- zákaznický přístup

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost profesního růstu
  • Místo výkonu práce: okr. Žďár nad Sázavou

Mzda: 25 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup